ua / en

Новини

Шановні випускники шкіл! Запрошуємо вас на навчання на нашій кафедрі за спеціальністю 051 "Економіка" спеціалізацією "Економічна кібернетика" (освітній рівень - бакалавр, магістр). Навчання проводиться за рахунок державного замовлення, а також за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Зарахування на навчання проводиться на основі сертифікатів ЗНО.

Завантажити буклет

UBУниверситет Барселоны в рамках проекта Erasmus + (KA107) 2016-1-ES01-KA107-023474 приглашает студентов и сотрудников Университета Каразина на стажировку в течение весеннего семестра 2018 года. По вопросам участия в программе обращайтесь к Тамаре Викторовне Меркуловой (tamara.merkulova at karazin.ua). Подробнее

Кафедра економічної кібернетики та прикладної економіки вітає випускників-магістрів спеціальності «Прикладна економіка» з успішним захистом випускних робіт!

Кафедра економічної кібернетики та прикладної економіки вітає випускників-магістрів спеціальності «Економічна кібернетика» з успішним захистом випускних робіт!

Візит лауреата Нобелівської премії з економіки Вернона Сміта та професора Романа Шеремети!

Фото - 3.jpgЗа сприяння кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна відвідали лауреат Нобелівської премії з економіки Вернон Сміт та професор Роман Шеремета
Відповідно до програми візиту Вернон Сміт прочитав лекцію для викладачів та студентів нашого університету та інших харківських вузів «Використання експериментів для перевірки переконань: три випадки з експериментальної економіки» («Using Experiments to Test Beliefs: Three Cases from Experimental Economics»). Професор Сміт представив свої експерименти, присвячені формуванню рівноважної ціни, а також низку подальших експериментальних досліджень довіри з використанням експериментів Trust game.
Виступ професора Романа Шеремети було присвячено сучасним методам економічного дослідження - учений стисло окреслив суть і можливості застосування теоретичних, емпіричних та експериментальних методів. Доповідач наголосив, що експериментальні методи дозволяють тестувати економічні гіпотези та генерувати дані, необхідні для моделювання, прогнозування та висновків щодо взаємозв'язків економічних факторів і показників. 

Також рішенням Вченої ради університету Вернону Ломаксу Сміту, лауреату Нобелівської премії у галузі економіки (2002 рік), фундатору експериментальної економіки було присвоєно звання Почесного доктора Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. 

Дисертація Кононової Катерини Юріївні на тему "Моделювання еволюційних процесів в інформаційній економіці" (науковий консультант - професор, доктор економічних наук Меркулова Тамара Вікторівна) подана на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.11 - математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.
Захист дисертації відбувся 31 березня 2017 р. о 10:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.07 у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Міністерства освіти і науки України за адресою: 03057, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Міністерства освіти і науки України за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г, к.601.

zachyst-1.JPG

Відбулася зустріч з учнями 10-х класів

Колектив кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки організував зустріч з майбутніми абітурієнтами, учнями 10-х класів. Викладачі та студенти відкрили заслону таємниць економіко-математичного та імітаційного моделювання школярам.
 
meet-1-28-03-2017.jpg    meet-2-28-03-2017.jpg

Современные проблемы моделирования социально-экономических систем

7-8 апреля 2017 года состоится IX МЕЖДУНАРОДНАЯ НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКАЯ ИНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦИЯ «Современные проблемы моделирования социально-экономических систем». По результатам конференции будут изданы тезисы конференции и монография.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18