ua / en

Новини

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Danich_2017.jpg Колектив кафедри вітає професора Даніча Віталія Миколайовича з Ювілеєм! За роки плідної роботи у науці Ви створили свою наукову школу та заслужили міцний авторитет у колег по роботі! Ви завжди відкриті до співпраці і незмінно берете участь у розвитку нових напрямів наукової та освітньої діяльності на нашому факультеті. Бажаємо Вам та Вашій родині міцного здоров'я, щастя, довголіття та нових звершень.

Запрошуємо до Клубу інтелектуальних ігор

kii_hnu.jpgНаші студенти створили Клуб інтелектуальних ігор! І запрошують усіх бажаючих приєднатись до тренувань! Детальну інформацію можна запитати у студента 1 курсу групи ЕК-11 Владислава Боброва @castor4ik +380951366094 

Запрошуємо на навчання до Лодзінського класичного університету (Польща)

univers-Lodz.jpgУ другому семестрі 2017 р. студенти 3 року навчання економічного факультету ХНУ можуть взяти участь у програмі Mobility Direct економіко-соціологічного факультету Лодзінського класичного університету (Польща). Програма передбачає навчання у Польщі протягом семестру англійською мовою. За детальнішою інформацією звертатися до координатора програми від факультету, керівника Українсько-Польського академічного центру науки та культури Т.В. Біткової: тел. 0509649281; e-mail: poland@karazin.ua 

 Georgia-3.jpg Професор Меркулова Т.В. виступила з доповіддю «Experiment in economic analysis: experience vs scepticism» на 5-й Міжнародній конференції ІЕС 2017 «Національні моделі економічного розвитку: вчора, сьогодні, завтра», 19 - 20 жовтня, м. Кутаісі, Грузія.

Вітаємо та пишаємося!

19 жовтня 2017 року відбувся фінал студентського Кубка зі спортивної версії гри «Що? Де? Коли?». Переможцем стала команда Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, до складу якої увійшли студенти 1-го курсу спеціальності "Економічна кібернетика" Владислав Бобров та Руслан Кальницький. Успіхів у подальших досягненнях!
cyber-bobrov.jpg

Вітаємо з отриманням відзнаки!

merkulova

Колектив кафедри широ вітає завідувача кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки,доктора економічних наук, професора Меркулову Тамару Вікторівну з отриманням відзнаки Міністерства освіти і науки України Відмінник освіти!
Бажаємо Вам творчого натхнення та нових звершень!

Вітаємо всіх з початком нового навчального року!

Бажаємо натхнення, успіхів та цікавих наукових відкриттів!

1 kurs dekan.jpg 1 kurs.jpg

До уваги бакалаврів різних спеціальностей

Магистратура ХНУПропонуємо Вам отримати диплом магістра Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за спеціальностями "Економічна кібернетика" та "Прикладна економіка". Прийом здійснюється на денну та заочну форми навчання, за рахунок бюджетних коштів та коштів фізичних та юридичних осіб. Будемо раді бачити вас на економічному факультеті!
За більш детальною інформацією ви можете звернутися безпосередньо на кафедру

Ви маєте можливість подати документи за адресою: головний корпус, фізична сторона, ауд.1-7.

Шановні випускники шкіл! Запрошуємо вас на навчання на нашій кафедрі за спеціальністю 051 "Економіка" спеціалізацією "Економічна кібернетика" (освітній рівень - бакалавр, магістр). Навчання проводиться за рахунок державного замовлення, а також за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Зарахування на навчання проводиться на основі сертифікатів ЗНО.

Завантажити буклет

UBУниверситет Барселоны в рамках проекта Erasmus + (KA107) 2016-1-ES01-KA107-023474 приглашает студентов и сотрудников Университета Каразина на стажировку в течение весеннего семестра 2018 года. По вопросам участия в программе обращайтесь к Тамаре Викторовне Меркуловой (tamara.merkulova at karazin.ua). Подробнее

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19