ua / en

Новини

Вітаємо та пишаємося!

19 жовтня 2017 року відбувся фінал студентського Кубка зі спортивної версії гри «Що? Де? Коли?». Переможцем стала команда Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, до складу якої увійшли студенти 1-го курсу спеціальності "Економічна кібернетика" Владислав Бобров та Руслан Кальницький. Успіхів у подальших досягненнях!
cyber-bobrov.jpg

Вітаємо з отриманням відзнаки!

merkulova

Колектив кафедри широ вітає завідувача кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки,доктора економічних наук, професора Меркулову Тамару Вікторівну з отриманням відзнаки Міністерства освіти і науки України Відмінник освіти!
Бажаємо Вам творчого натхнення та нових звершень!

Вітаємо всіх з початком нового навчального року!

Бажаємо натхнення, успіхів та цікавих наукових відкриттів!

1 kurs dekan.jpg 1 kurs.jpg

До уваги бакалаврів різних спеціальностей

Магистратура ХНУПропонуємо Вам отримати диплом магістра Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за спеціальностями "Економічна кібернетика" та "Прикладна економіка". Прийом здійснюється на денну та заочну форми навчання, за рахунок бюджетних коштів та коштів фізичних та юридичних осіб. Будемо раді бачити вас на економічному факультеті!
За більш детальною інформацією ви можете звернутися безпосередньо на кафедру

Ви маєте можливість подати документи за адресою: головний корпус, фізична сторона, ауд.1-7.

Шановні випускники шкіл! Запрошуємо вас на навчання на нашій кафедрі за спеціальністю 051 "Економіка" спеціалізацією "Економічна кібернетика" (освітній рівень - бакалавр, магістр). Навчання проводиться за рахунок державного замовлення, а також за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Зарахування на навчання проводиться на основі сертифікатів ЗНО.

Завантажити буклет

UBУниверситет Барселоны в рамках проекта Erasmus + (KA107) 2016-1-ES01-KA107-023474 приглашает студентов и сотрудников Университета Каразина на стажировку в течение весеннего семестра 2018 года. По вопросам участия в программе обращайтесь к Тамаре Викторовне Меркуловой (tamara.merkulova at karazin.ua). Подробнее

Кафедра економічної кібернетики та прикладної економіки вітає випускників-магістрів спеціальності «Прикладна економіка» з успішним захистом випускних робіт!

Кафедра економічної кібернетики та прикладної економіки вітає випускників-магістрів спеціальності «Економічна кібернетика» з успішним захистом випускних робіт!

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19