ua / en

Новини

Наша група в телеграм! Приєднуйся!

telegram.pngАбітурієнти та всі, хто цікавиться економічною кібернетикою чекаємо в групі Telegram 

Переможної нам весни! 💙💛

vesna1.jpg

📝ОФІЦІЙНИЙ демонстраційний варіант НМТ-2023 із математики!

Міжнародна конференція «NEWKRAINE: ВІДБУДОВА УКРАЇНИ В ЄВРОПІ, ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ» Лодзь (Польща) 24-25 листопада 2022 р.

foto_konf.png

24-25 листопада 2022 р. на економіко-соціологічному факультеті Лодзького університету (Польща) відбулась Міжнародна конференція «NEWKRAINE: відбудова України в Європі, що змінюється», в якій взяли участь понад 400 учасників з різних країн. Співорганізатором конференції був Українсько-Польський академічний центр науки та культури Каразінського університету.
Під час урочистого відкриття учасників і організаторів конференції привітала ректор Каразінського університету проф. Тетяна Кагановська. На пленарному засіданні виступили колишні посли Польщі в Україні Яцек Ключковський та Ян Пєкло.
Секції конференції проходили в формі 8 панельних дискусій: Discussion on Financing Ukraine's Reconstruction: Trade & Investments; Агросектор України: можливості та перспективи; Integrating Ukraine into the EU Energy Market; Українська міграція і відбудова країни; Репарації та відповідальність за воєнні злочини; Воєнна травма та способи її подолання; Урбаністика та регіональний розвиток.
Модератором дискусії «Агросектор України: можливості та перспективи» виступила зав. каф. економічної кібернетики та прикладної економіки д.е.н., проф. Тамара Меркулова.
В ході дискусії обговорювались теми:
  • Сільське господарство України в умовах війни: виклики, загрози та можливості (к.е.н., проф. Марина Негрей, Швейцарський федеральний технологічний інститут; Національний університет біоресурсів і природокористування України);
  • Від національної аграрної політики України до спільної аграрної політики ЄС (Голова ревізійної комісії Всеукраїнської Громадської Спілки "Асамблея аграрних палат України" Владислав Сергієнко; д.е.н, проф. Наталія Максишко, Запорізький національний університет);
  • Агробізнес в умовах війни: рентабельність чи патріотизм (д.е.н., проф. Світлана Кушнір, Запорізький національний університет; Сергій Вернігор, ФГ "Надія-Агро V").
Активну участь в обговоренні взяли також Микола Мороз (Міністерство аграрної політики України) і Віталій Крупін (Інститут розвитку села та сільського господарства ПАН).Всього в роботі секції взяли участь понад 45 учасників, у тому числи викладачі кафедри і студенти-кібернетики.

До уваги випускників!

Розпочинаємо спільний проєкт з Державною Податковою службою України щодо працевлаштування в органи податкової служби випускників університету. Молодих, енергійних, креативних. Робота в усіх регіонах України. 

https://forms.gle/eVBXz7hQvLcCtQPfA

Плануєте вступати на освітні програми нашої кафедри, а також інші програми, де потрібні високі бали з математики? 

Рекомендуємо послуги репетиторського центру «Школа Фізтеху».

Наша рекомендація заснована на досвіді та успіхах школярів і абітурієнтів, відгуках їх батьків, професійній оцінці наших викладачів діяльності цієї Школи.

УВАГА! Конкурс на переведення на вакантні місця на навчання за державним замовленням

Оголошується конкурс на переведення на вакантні місця на навчання за державним замовленням:

  • наявні 2 місця на 3 курсі
  • спеціальність 051 "Економіка"
  • освітньо-професійна програма "Економічна кібернетика"
  • денна форма навчання.
‼️ Участь у конкурсі можуть приймати тільки студенти відповідної спеціальності, освітньо-професійної програми та форми навчання, що навчаються за контрактом.
?? Які ваші дії
📝 Бажаючих прийняти участь у конкурсі просимо надати заяву у довільній формі на кафедру економічної кібернетики та прикладної економіки до закінчення зимової сесії 2021-2022 навчального року.

1 грудня в UnitCity Харківський ІТ Кластер презентував проєкт «Сертифікація ІТ-дисциплін»

Проєкт спрямований на підвищення рівня володіння ІТ-дисциплінами, підготовку відповідних курсів та силабусів. До участі в проєкті запрошуються викладачі ІТ-дисциплін, які мають бажання оновити програму своєї дисципліни
та зробити її більш відповідною до вимог ІТ-бізнесу. 
logo-colored.svg

Форма реєстрації для участі у проекті сертифікації ІТ-дисциплін доступна за посиланням

Захід відвідали представники кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки: 
  • завідувачка кафедри, професор Меркулова Тамара Вікторівна
  • доцент Дьячкова Ольга Володимирівна
  • викладач Максимов Михайло Сергійович, останній є членом малої робочої групи з розробки даного проєкту.
prog_1.jpegprog_2.jpeg

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20