ua / en

Новини

Современные проблемы моделирования социально-экономических систем

7-8 апреля 2017 года состоится IX МЕЖДУНАРОДНАЯ НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКАЯ ИНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦИЯ «Современные проблемы моделирования социально-экономических систем». По результатам конференции будут изданы тезисы конференции и монография.

У рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених: «Проблеми та тенденції стабілізації соціально-економічного розвитку» на кафедрі було проведено секційне засідання 22.03.2017 р.

Керівник - Меркулова Т.В., д.е.н., професор, завідувач кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки.

Секретар - Зубова В.В., викладач кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки.


Зустріч з представниками компанії AB InBev!

13 березня 2017 року відбулася зустріч студентів 4-5 курсів кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки з представниками компанії AB InBev. Представник компанії - Федосєєва Ірина, випускниця 2006 року нашої кафедри. Кафедра радо вітає колишніх випускників, зокрема як працевдавців, які звертаються до нас у пошуках кваліфікованих економістів-аналітиків!
AB InBev-1.jpg  AB InBev-2.jpg

Запрошуємо студентів 4-6 курсів відвідати зустріч з представниками компанії "САН ІнБев Україна"!

ABInBev PowerPoint Template.jpg

Лекція Бенедикта Херрманна «Децентралізація в Україні: досвід для Європи?»

herrmann.jpgВикладачі кафедри та студенти відвідали лекцію члена Групи підтримки України (Європейська Комісія) Бенедикта Херрманна з теми «Децентралізація в Україні: досвід для Європи?», яка відбулася 7 березня 2017 року Харківський національний Університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Інновації: наука, бізнес, державна підтримка бізнесу»

Час та місце проведення:

28 грудня 2016 року, 15:00
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна,
майдан Свободи 4, Малий конференційний зал, ауд.2-49

Більш детальну інформацію дивіться в інформаційному листі.

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

merk-60.jpgКолектив кафедри, студенти спеціальностей "Економічна кібернетика" та "Прикладна економіка" вітають завідувача кафедри Меркулову Тамару Вікторівну з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров'я та творчої наснаги!

З 21 жовтня на економічному факультеті Каразінського університету перебувала делегація класичного університету м. Лодзі (Польща) на чолі з проректором з питань міжнародного співробітництва професором Павлом Старостою.
vizit-polyaki-oct-2016-1.jpg

Перша Національна науково-методична конференція "Економіко-математичне моделювання"

conf-Kiev-30-09-2016.jpg30 вересня - 1 жовтня 2016 року у  ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" відбулася перша Національна науково-методична конференція "Економіко-математичне моделювання".На пленарному засіданні виступила д.е.н., професор Меркулова Тамара Вікторівна з доповіддю "Експериментальна економіка: валідація моделей та перевірка гіпотез". 
На засіданні секції виступила к.е.н., доцент Кононова Катерина Юріївна з доповіддю "Прогнозирование валютных курсов на основе анализа интернет контента".

Вниманию абитуриентов и их родителей

Вниманию абитуриентовДорогие выпускники школ, приглашаем вас продолжить обучение на нашей кафедре по специальности «Экономическая кибернетика» (в бакалаврате, а затем в магистратуре и аспирантуре). Обучение проводится за счет бюджетных средств и по контракту. Зачисление на обучение проводится на основе сертификатов ВНО.

Скачать брошюру
Подробнее>>

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15