ua / en

Новини

Першокурсники нового 2019-2020 навчального року!

Ласкаво просимо до спільноти студентів освітньої програми "Економічна кібернетика".
Успіхів!
1 kurs_2019.jpg  1 kurs_2019 (2).jpg

Привітання з ювілеєм! 💐🎁

aayancevich.jpgВід щирого серця вітаємо з ювілеєм професора, доктора фізико-математичних наук, шанованого та улюбленого всіма
Артема Артемовича Янцевича
Бажаємо міцного здоров'я і довголіття, творчого та наукового натхнення!


Кафедра економічної кібернетики та прикладної економіки

Відбувся старт вступної кампанії 2019!

abit_2019.jpgШановні абітурієнти!
Ми раді запросити Вас на економічний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
Освітньо-професійна програма «Економічна кібернетика», яка дає можливість отримати саме ті знання, які потрібні як зараз, так і через 5-6 років, коли Ви отримаєте диплом, а саме:

  • Економічна підготовка (сучасні економічні теорії, інвестиційний аналіз, податки та податкова політика, управління проектами, управління ризиком у реальному секторі економіки та ін.);
  • Економіко-математичне моделювання (прикладна економетрика, теорія інтелектуальних систем прийняття рішень, моделювання бізнес-процесів, сучасні технології моделювання економічних процесів та ін.);
  • IT-технології (корпоративні інформаційні системи, web-програмування, е-комерція, інформаційний менеджмент та ін.).
Деталі в розділах Абітурієнту та Навчальні плани
Залишились питання? 
Задавайте їх по телефону +38 (095) 032-64-25 або 
пишіть на електронну адресу 
econom.vstup@karazin.ua
Шукайте наc на Facebook та в Instagram. До зустрічі!

Чекаємо майбутніх магістрів!

Пропонуємо до уваги освітню програму "Прикладна економіка", спеціальність 051 Економіка!
Освітня програма «Прикладна економіка» розроблена в рамках міжнародного проекту TACIS TEMPUS CD_JEP-21135-2000 та відповідає програмам з прикладної економіки, яку пропонують європейські університети. Високий рівень зайнятості серед магістрів-випускників говорить про те, що програма МПЕ є конкурентоздатною та користується попитом на ринку праці, особливо серед тих роботодавців, які мають потребу у вирішенні економічних задач за допомогою моделювання та аналізу.


info-2019.jpg

GlobalLogic поділилися із студентами досвідом управління проектами за SCRUM-методологією

GL2_20_05.jpg20 травня 2019 року в межах навчальної дисципліни для магістрів "Моделювання бізнес-процесів" (доц. Ковпак Е.О.) пройшла чергова гостьова лекція фахівців компанії GlobalLogic.

Про процес SCRUM-розробки студентам розповіли Олександра Скибина і Андрій Кульшан. 

Summary_Scrum.jpg
Слухачі лекції дізналися про базові терміни SCRibing Unified Methodology, як проектні команди компанії Globallogic планують роботу в рамках "спринтів", про ролі Scrum Master і Product Owner в IT-компаніях, як функціонують процеси самоорганізації в проектній команді, як використовується абстрактна метрика оцінки складності робіт. GL1_20_05.jpgGL4_20_05.jpgGL5_20_05.jpg
Найактивніші студенти отримали пам'ятні подарунки.
Величезне спасибі команді Globallogic Education!

До уваги Бакалаврів❗️ Запрошуємо на навчання за спеціальністю 051 Економіка, освітніми програмами Економічна кібернетика та Прикладна економіка❗️

Відбіркова комісія економічного факультету для реєстрації на Єдиний вступний іспит з іноземної мови для здобуття ступеня магістра працює:

📅 з 13 травня до 3 червня 2019 року
📆 з понеділка до п'ятниці 
⌚️ з 10:00 до 15:00
🔖 (03 червня 2019 року до 18:00)
📍 в ауд. 3.24

Студентам необхідно подати наступні документи для реєстрації:
🔸копія паспорта - 3 шт.;
🔸копія ідентифікаційного коду - 3 шт.;
🔸6 фото 3х4.

Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 02 липня 2019 року. Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Допуск вступників до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку вступних випробувань. Вступник для допуску до пункту тестування має пред'явити:

1) екзаменаційний листок;
2) документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого
вказані в екзаменаційному листку);
3) запрошення-перепустку.
У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступник не допускається до пункту тестування. Вступники, які запізнилися, до пункту тестування не допускаються.
Із матеріалами єдиного вступного іспиту 2019 року можна ознайомитися за посиланням.

Взаємодія з провідними роботодавцями

foto1.jpgВзаємодія з провідними роботодавцями - одне з найважливіших завдань, що дозволяє постійно вдосконалювати знання і навички викладацького складу кафедри, впроваджувати нові інструменти моделювання та аналізу в лабораторних роботах, сприяти працевлаштуванню студентів і випускників кафедри.
yarmarka.jpg
Наші студенти мають можливість отримувати актуальну інформацію про вакансії провідних роботодавців України: Globallogic, G5 Games, Gameloft, PWC і ін. Щорічно наші студенти відвідують унікальний майданчик для прямої комунікації з роботодавцями - Ярмарок вакансій Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Найкращі студенти отримують рекомендації від кафедри і можуть почати працювати за фахом уже під час магістратури.
nbu.jpg
Щороку студенти ІІІ курсу спеціалізації «Економічна кібернетика» проходять ознайомчу виробничу практику у Департаменті економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації, у Харківському регіональному фонді підтримки підприємництва, з якими у кафедри встановлено партнерські відносини.
Працевлаштуванню студентів та вибору ними конкретного сегменту на ринку праці сприяє активна участь студентів в заходах та конкурсах від роботодавців. Так, навесні 2019 р. команда магістрантів кафедри підготувала власний проект в рамках конкурсу «Кейс від НБУ: Банк майбутнього».

Домовленості про співпрацю з компанією Globallogic дозволяють нам регулярно проводити гостьові лекції за участю представників компанії для студентів кафедри про сучасні інструменти роботи аналітика (такі лекції пройшли у жовтні 2018 р., березні та травні 2019 р.), а викладацький склад кафедри, в свою чергу, відвідує відкриті заходи компанії Globallogic.

GL_1.jpgGL_2.jpgGL_3.jpg

Кафедра продовжує приймати гостей з Іспанії

Партнерські відносини кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки з університетом Барселони розвиваються. Поряд з регулярними стажуваннями студентів і викладачів кафедри в Барселоні, кафедра приймає гостей з Іспанії. Так, 7 травня на кафедрі пройшла гостьова лекція Жерма Бела (Germà Bel) з університету Барселони. Тема лекції: «Public vs Private: Some theoretical insights».

lec-1.jpglec-2.jpg
lec-3.jpglec-4.jpg

Ми проводимо гостьові лекції такого формату, щоб їх могли відвідати студенти будь-яких курсів та аспіранти кафедри. Зустрічі з зарубіжними вченими - це не тільки можливість дізнатися про сучасні наукові дослідження, але і шанс надихнутися на дослідження власні, в тому числі в рамках магістерських дипломних проектів.

Розширюємо горизонти співпраці

У межах візиту Filippos Exadaktylos (LCSR Associate Researcher, PhD in Economics) University of Granada (Spain) було проведено серію економічних екcпериментів за участю студентів різних факультетів університету та гостьову лекцію, де слухачі ознайомилися з можливостями та умовами застосування експериментальних методів в економіці.

experiment 1.jpgexperiment 2.jpg
experiment 3.jpgexperiment 4.jpg

Відкрита гостьова лекція за участю роботодавців: GlobalLogic ділиться зі студентами досвідом моделювання бізнес-процесів

Як результат співпраці кафедри з провідними роботодавцями, 28 березня 2019 року відбулася гостьова лекція фахівців компанії Globallogic "Бізнес-аналіз в аутсорсингу" для магістрантів кафедри. Лекція пройшла в рамках навчального курсу Ковпак Е.О. "Моделювання бізнес-процесів", предметом обговорення були завдання бізнес-аналізу в аутсорсингу. Фахівці Globallogic познайомили студентів із практичними прикладами з практики моделювання ділових процесів, а зокрема - в одній з нотацій моделювання бізнеc-процесів, яку вивчають магістри - BPMN. З презентацією можна ознайомитися за посиланням.

globallogic-2019-1.jpggloballogic-2019-2.jpg

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19