ua / en

Новини

Ще одна перемога в скарбничку

Вітаємо команду студентів Томіловича Олексія (ЕК-41), Третяк Вікторію (ЕК-41), Завгороднього Андрія (ЕК-31) - переможців Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики з командним 2️-м місцем.
Третяк Вікторію (група ЕК-41) - 2️ місце в особистому заліку.
Томілович Олексій (група ЕК-41) - 3️ місце в особистому заліку.

olimpiada_2019.jpgkomanda_cyber.jpgTretyak.jpgTomilovich.jpg

koval-2019.jpg
Вітаємо магістра економічної кібернетики Коваля Б.С. та його наукового керівника д.е.н., проф. Меркулову Тамару Вікторівну з перемогою (І місце) на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт за спеціалізацією "Економічна кібернетика" (квітень 2019 року).

Унікальний шанс участі в лабораторному економічному експерименті!

Уперше в Україні!
Унікальний шанс участі в лабораторному економічному експерименті!   


Запрошуємо студентів усіх курсів та факультетів для участі в лабораторному економічному експерименті!   Експеримент - комп'ютеризована гра із взаємодією учасників. Займе не більше години вашого часу. Для участі в експерименті не потрібно спеціальної підготовки. За результатами експерименту учасники отримують грошову винагороду.     
Для участі в експерименті потрібно зареєструватися тут https://bookwhen.com/experiment    
Під час реєстрації обирайте дату і час. Поспішайте, кількість місць обмежена!     
Переконливо просимо студентів, знайомих один з одним, реєструватися на різний час (за умовами експерименту учасники однієї гри повинні бути незнайомі).     
Місце проведення: Мироносицька 1 (корпус економічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна), ауд. 3-18 (комп'ютерний клас).   Експеримент проводить д-р Філіпос Екзадактілос (автономний університет Барселони ICTA-UAB) у рамках міжнародного співробітництва кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки для розвитку досліджень в області експериментальної економіки.     
Запрошуємо всіх бажаючих отримати унікальний досвід, долучитися до світового тренду наукових досліджень і заробити!    

6.jpg14 квітня 2019 року на Економічному факультеті Каразінського університету відбувся V Каразінський економічний турнір для учнів 10-11 класів, у якому взяли участь 17 команд!

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика»

Радість і гордість - ось, що відчуває колектив нашої кафедри, зустрічаючи переможців 2019 року ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» - Олексія Томіловича (диплом першого ступеня, науковий керівник д.е.н., професор Меркулова Тамара Вікторівна) та Анастасію Усачову (диплом третього ступеня, науковий керівник д.е.н., професор Кононова Катерина Юріївна). Детальніше - дивіться за посиланням.
tomilovych 2019.jpgusachova 2019.jpg

Запрошуємо учнів 10-11 класів взяти участь у Каразінському економічному турнір

Запрошуємо учнів 10-11 класів взяти участь у Каразінському економічному турнір🎓


У програмі Турніру заплановано проведення наступних інтелектуальних бізнес-ігор:
🔸Бізнес гуру;
🔸Кібер ігри;
🔸Intelligent corporation;
🔸Creative marketing;
🔸Social market sales;
🔸Битва стратегів;
🔸Achieve your dreams;
🔸Управлінські поєдинки;
🔸Битва аналітиків.

Усі учасники будуть нагороджені сертифікатими та цінними призами!

⁉️ ЩО - Каразінський економічний турнір
🗓 КОЛИ - 14 квітня 2019 року, 9:30
🏫 ДЕ - на базі економічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (м. Харків, вул. Мироносицька, 1).

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://goo.gl/forms/vbMjQVESABeBR7CY2

🔺Звертаємо Вашу увагу, що до складу команди обов'язково має входити 6 учасників.
🔺Загальна кількість команд, що мають змогу прийняти участь у Турнірі - 24.
🔺Реєстрація триватиме до 11.04.2019 року

Більш детально ознайомитися з інформацією та правилами Турніру можна на сайті економічного факультету: http://www.econom.kharkov.ua .
Довідки за телефоном: +38(068) 108-16-72, +38(095) 176-22-16.

Вітаємо з перемогою у фіналі студентського кубку Харкова з гри Що? Де? Коли?

bobrov 2019.jpg25 березня у фіналі студентського кубку Харкова з гри Що? Де? Коли? вже другий рік поспіль впевнено перемагає команда Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, в складі якої три студента кафедри економічної кібернетики: Бобров Владислав і Кальницький Руслан ще в тому році здобули першу перемогу, а ось Моїсеєв Антон вже приєднався до університетської команді в цьому сезоні. ХНУ впевнено виграли відбірковий етап (відрив склав +7 правильних відповідей від другого місця), а на фіналі забезпечили собі перемогу ще за кілька запитань до кінця змагань, обігнавши переслідувачів в два рази.

Участь у CFA Institute Research Challenge

cfa 2019.jpgCFA Institute Research Challenge - це щорічне глобальне змагання, у рамках якого студенти університетів отримують практичне наставництво і інтенсивну підготовку з фінансового аналізу та професійної етики. Учасники мали можливість застосувати свої навички аналітики, оцінки, складання звітів і презентації, а також набути реального досвіду в ролі аналітика-дослідника.
1 березня 2019 року в Києві було проведено Ukraine Local Final of 2019 CFA Institute Research Challenge. У цьому році в щорічному конкурсі взяло участь понад 180 студентів у 30 командах із 24 провідних університетів у 12 регіонах України.
Команда нашого університету знову пройшла в півфінал за підготовленим інвестиційним звітом і захистила свою роботу на презентації у Києві.
Склад команди:
Дмитро Носенко (капітан), Олексій Доценко, Ростислав Луценко, Іванкіна Олена, Комарист Катерина.
Ментори:
Тетяна Возняк, Наталія Гребенюк.

До уваги абітурієнтів!!!

Участь у акредитації магістерської програми

Професор Меркулова Т.В. з 09.01.2019 р. до 11.01.2019 р. взяла участь у якості Голови експертної комісії в акредитації освітньо-професійної програми Економічна кібернетика зі спеціальності 051 Економіка за другим магістерським рівнем вищої освіти у Київському національному торговельно-економічному університеті (завідувач випускової кафедри проф. Роскладка А.А.).
akr-kyiv-2019.jpg

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19