ua / en

Новини

До уваги бакалаврів різних спеціальностей

Магистратура ХНУПропонуємо Вам отримати диплом магістра Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за спеціальностями "Економічна кібернетика" та "Прикладна економіка". Прийом здійснюється на денну та заочну форми навчання, за рахунок бюджетних коштів та коштів фізичних та юридичних осіб. Будемо раді бачити вас на економічному факультеті!
За більш детальною інформацією ви можете звернутися безпосередньо на кафедру

Ви маєте можливість подати документи за адресою: головний корпус, фізична сторона, ауд.1-7.

Шановні випускники шкіл! Запрошуємо вас на навчання на нашій кафедрі за спеціальністю 051 "Економіка" спеціалізацією "Економічна кібернетика" (освітній рівень - бакалавр, магістр). Навчання проводиться за рахунок державного замовлення, а також за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Зарахування на навчання проводиться на основі сертифікатів ЗНО.

Завантажити буклет

UBУниверситет Барселоны в рамках проекта Erasmus + (KA107) 2016-1-ES01-KA107-023474 приглашает студентов и сотрудников Университета Каразина на стажировку в течение весеннего семестра 2018 года. По вопросам участия в программе обращайтесь к Тамаре Викторовне Меркуловой (tamara.merkulova at karazin.ua). Подробнее

Кафедра економічної кібернетики та прикладної економіки вітає випускників-магістрів спеціальності «Прикладна економіка» з успішним захистом випускних робіт!

Кафедра економічної кібернетики та прикладної економіки вітає випускників-магістрів спеціальності «Економічна кібернетика» з успішним захистом випускних робіт!

Візит лауреата Нобелівської премії з економіки Вернона Сміта та професора Романа Шеремети!

Фото - 3.jpgЗа сприяння кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна відвідали лауреат Нобелівської премії з економіки Вернон Сміт та професор Роман Шеремета
Відповідно до програми візиту Вернон Сміт прочитав лекцію для викладачів та студентів нашого університету та інших харківських вузів «Використання експериментів для перевірки переконань: три випадки з експериментальної економіки» («Using Experiments to Test Beliefs: Three Cases from Experimental Economics»). Професор Сміт представив свої експерименти, присвячені формуванню рівноважної ціни, а також низку подальших експериментальних досліджень довіри з використанням експериментів Trust game.
Виступ професора Романа Шеремети було присвячено сучасним методам економічного дослідження - учений стисло окреслив суть і можливості застосування теоретичних, емпіричних та експериментальних методів. Доповідач наголосив, що експериментальні методи дозволяють тестувати економічні гіпотези та генерувати дані, необхідні для моделювання, прогнозування та висновків щодо взаємозв'язків економічних факторів і показників. 

Також рішенням Вченої ради університету Вернону Ломаксу Сміту, лауреату Нобелівської премії у галузі економіки (2002 рік), фундатору експериментальної економіки було присвоєно звання Почесного доктора Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. 

Дисертація Кононової Катерини Юріївні на тему "Моделювання еволюційних процесів в інформаційній економіці" (науковий консультант - професор, доктор економічних наук Меркулова Тамара Вікторівна) подана на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.11 - математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.
Захист дисертації відбувся 31 березня 2017 р. о 10:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.07 у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Міністерства освіти і науки України за адресою: 03057, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Міністерства освіти і науки України за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г, к.601.

zachyst-1.JPG

Відбулася зустріч з учнями 10-х класів

Колектив кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки організував зустріч з майбутніми абітурієнтами, учнями 10-х класів. Викладачі та студенти відкрили заслону таємниць економіко-математичного та імітаційного моделювання школярам.
 
meet-1-28-03-2017.jpg    meet-2-28-03-2017.jpg

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17