ua / en

Новини

Взаємодія з провідними роботодавцями

foto1.jpgВзаємодія з провідними роботодавцями - одне з найважливіших завдань, що дозволяє постійно вдосконалювати знання і навички викладацького складу кафедри, впроваджувати нові інструменти моделювання та аналізу в лабораторних роботах, сприяти працевлаштуванню студентів і випускників кафедри.
yarmarka.jpg
Наші студенти мають можливість отримувати актуальну інформацію про вакансії провідних роботодавців України: Globallogic, G5 Games, Gameloft, PWC і ін. Щорічно наші студенти відвідують унікальний майданчик для прямої комунікації з роботодавцями - Ярмарок вакансій Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Найкращі студенти отримують рекомендації від кафедри і можуть почати працювати за фахом уже під час магістратури.
nbu.jpg
Щороку студенти ІІІ курсу спеціалізації «Економічна кібернетика» проходять ознайомчу виробничу практику у Департаменті економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації, у Харківському регіональному фонді підтримки підприємництва, з якими у кафедри встановлено партнерські відносини.
Працевлаштуванню студентів та вибору ними конкретного сегменту на ринку праці сприяє активна участь студентів в заходах та конкурсах від роботодавців. Так, навесні 2019 р. команда магістрантів кафедри підготувала власний проект в рамках конкурсу «Кейс від НБУ: Банк майбутнього».

Домовленості про співпрацю з компанією Globallogic дозволяють нам регулярно проводити гостьові лекції за участю представників компанії для студентів кафедри про сучасні інструменти роботи аналітика (такі лекції пройшли у жовтні 2018 р., березні та травні 2019 р.), а викладацький склад кафедри, в свою чергу, відвідує відкриті заходи компанії Globallogic.

GL_1.jpgGL_2.jpgGL_3.jpg

Кафедра продовжує приймати гостей з Іспанії

Партнерські відносини кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки з університетом Барселони розвиваються. Поряд з регулярними стажуваннями студентів і викладачів кафедри в Барселоні, кафедра приймає гостей з Іспанії. Так, 7 травня на кафедрі пройшла гостьова лекція Жерма Бела (Germà Bel) з університету Барселони. Тема лекції: «Public vs Private: Some theoretical insights».

lec-1.jpglec-2.jpg
lec-3.jpglec-4.jpg

Ми проводимо гостьові лекції такого формату, щоб їх могли відвідати студенти будь-яких курсів та аспіранти кафедри. Зустрічі з зарубіжними вченими - це не тільки можливість дізнатися про сучасні наукові дослідження, але і шанс надихнутися на дослідження власні, в тому числі в рамках магістерських дипломних проектів.

Розширюємо горизонти співпраці

У межах візиту Filippos Exadaktylos (LCSR Associate Researcher, PhD in Economics) University of Granada (Spain) було проведено серію економічних екcпериментів за участю студентів різних факультетів університету та гостьову лекцію, де слухачі ознайомилися з можливостями та умовами застосування експериментальних методів в економіці.

experiment 1.jpgexperiment 2.jpg
experiment 3.jpgexperiment 4.jpg

Відкрита гостьова лекція за участю роботодавців: GlobalLogic ділиться зі студентами досвідом моделювання бізнес-процесів

Як результат співпраці кафедри з провідними роботодавцями, 28 березня 2019 року відбулася гостьова лекція фахівців компанії Globallogic "Бізнес-аналіз в аутсорсингу" для магістрантів кафедри. Лекція пройшла в рамках навчального курсу Ковпак Е.О. "Моделювання бізнес-процесів", предметом обговорення були завдання бізнес-аналізу в аутсорсингу. Фахівці Globallogic познайомили студентів із практичними прикладами з практики моделювання ділових процесів, а зокрема - в одній з нотацій моделювання бізнеc-процесів, яку вивчають магістри - BPMN. З презентацією можна ознайомитися за посиланням.

globallogic-2019-1.jpggloballogic-2019-2.jpg

Ще одна перемога в скарбничку

Вітаємо команду студентів Томіловича Олексія (ЕК-41), Третяк Вікторію (ЕК-41), Завгороднього Андрія (ЕК-31) - переможців Всеукраїнської олімпіади з економічної кібернетики з командним 2️-м місцем.
Третяк Вікторію (група ЕК-41) - 2️ місце в особистому заліку.
Томілович Олексій (група ЕК-41) - 3️ місце в особистому заліку.

olimpiada_2019.jpgkomanda_cyber.jpgTretyak.jpgTomilovich.jpg

koval-2019.jpg
Вітаємо магістра економічної кібернетики Коваля Б.С. та його наукового керівника д.е.н., проф. Меркулову Тамару Вікторівну з перемогою (І місце) на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт за спеціалізацією "Економічна кібернетика" (квітень 2019 року).

Унікальний шанс участі в лабораторному економічному експерименті!

Уперше в Україні!
Унікальний шанс участі в лабораторному економічному експерименті!   


Запрошуємо студентів усіх курсів та факультетів для участі в лабораторному економічному експерименті!   Експеримент - комп'ютеризована гра із взаємодією учасників. Займе не більше години вашого часу. Для участі в експерименті не потрібно спеціальної підготовки. За результатами експерименту учасники отримують грошову винагороду.     
Для участі в експерименті потрібно зареєструватися тут https://bookwhen.com/experiment    
Під час реєстрації обирайте дату і час. Поспішайте, кількість місць обмежена!     
Переконливо просимо студентів, знайомих один з одним, реєструватися на різний час (за умовами експерименту учасники однієї гри повинні бути незнайомі).     
Місце проведення: Мироносицька 1 (корпус економічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна), ауд. 3-18 (комп'ютерний клас).   Експеримент проводить д-р Філіпос Екзадактілос (автономний університет Барселони ICTA-UAB) у рамках міжнародного співробітництва кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки для розвитку досліджень в області експериментальної економіки.     
Запрошуємо всіх бажаючих отримати унікальний досвід, долучитися до світового тренду наукових досліджень і заробити!    

6.jpg14 квітня 2019 року на Економічному факультеті Каразінського університету відбувся V Каразінський економічний турнір для учнів 10-11 класів, у якому взяли участь 17 команд!

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика»

Радість і гордість - ось, що відчуває колектив нашої кафедри, зустрічаючи переможців 2019 року ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика» - Олексія Томіловича (диплом першого ступеня, науковий керівник д.е.н., професор Меркулова Тамара Вікторівна) та Анастасію Усачову (диплом третього ступеня, науковий керівник д.е.н., професор Кононова Катерина Юріївна). Детальніше - дивіться за посиланням.
tomilovych 2019.jpgusachova 2019.jpg

Запрошуємо учнів 10-11 класів взяти участь у Каразінському економічному турнір

Запрошуємо учнів 10-11 класів взяти участь у Каразінському економічному турнір🎓


У програмі Турніру заплановано проведення наступних інтелектуальних бізнес-ігор:
🔸Бізнес гуру;
🔸Кібер ігри;
🔸Intelligent corporation;
🔸Creative marketing;
🔸Social market sales;
🔸Битва стратегів;
🔸Achieve your dreams;
🔸Управлінські поєдинки;
🔸Битва аналітиків.

Усі учасники будуть нагороджені сертифікатими та цінними призами!

⁉️ ЩО - Каразінський економічний турнір
🗓 КОЛИ - 14 квітня 2019 року, 9:30
🏫 ДЕ - на базі економічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (м. Харків, вул. Мироносицька, 1).

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://goo.gl/forms/vbMjQVESABeBR7CY2

🔺Звертаємо Вашу увагу, що до складу команди обов'язково має входити 6 учасників.
🔺Загальна кількість команд, що мають змогу прийняти участь у Турнірі - 24.
🔺Реєстрація триватиме до 11.04.2019 року

Більш детально ознайомитися з інформацією та правилами Турніру можна на сайті економічного факультету: http://www.econom.kharkov.ua .
Довідки за телефоном: +38(068) 108-16-72, +38(095) 176-22-16.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19