ua / en

Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія «Економічна»

Bulletin small.jpg
     Вісник присвячений актуальним проблемам економічної науки та підприємництва в сучасних соціально-економічних системах. Розглядаються питання управління на різних рівнях економіки, фінансової і грошової системи, обліку та оподаткування, міжнародної економіки та світового господарства, математичного і комп'ютерного моделювання соціально-економічних процесів, статистичного аналізу і маркетингових стратегій.
     Для наукових працівників, викладачів, працівників бізнес-структур та органів державного управління, аспірантів і студентів економічних та інших спеціальностей.

ISSN 2311-2379 (Print)
Індексація журналу
1. Google Scholar
2. Index Copernicus
3. DOAJ
4. Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

Детальну інформацію можна знайти тут.


     Повідомляємо, що Наказом Міністерства освіти і науки України від 17 березня 2020 року №409 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ РІШЕНЬ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОЛЕГІЇ МІНІСТЕРСТВА ВІД 6 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ» Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, серія «Економічна» (Bulletin of V. N. Karazin Kharkiv National University Economic Series) визнано науковим фаховим виданням України, що віднесено до категорії «Б»
       Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, серія «Економічна» є фаховим виданням з економічних наук зі спеціальностей: 051 «Економіка», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 073 «Менеджмент».

Науковим статтям та номеру присвоюється DOI (Digital Object Identifier).

Статті можна надсилати на електронну адресу ec-science@karazin.ua.

Керівництво для авторів доступне за посиланням https://periodicals.karazin.ua/economy/about/submissions

У разі виникнення питань звертайтеся до Редакції:

мобільний телефон +38 067 572 43 27;

електронна адреса ec-science@karazin.ua.

Сподіваємося на плідну співпрацю.

З повагою,

Головний редактор Тамара МЕРКУЛОВА