ua / en

Новини

Каразінський оголошує додатковий набір студентів на магістерські програми

Каразінський оголошує додатковий набір студентів на магістерські програми (денна та заочна форми навчання, контракт) економічного факультету. Прийом заяв і документів триває до 20 листопада 2019 року.Для вступу треба надати результати єдиного вступного іспиту, отримані як під час основної і додаткової сесій ЄВІ 2019 року, так і спеціально організованої сесії ЄВІ, яка відбудеться 5 листопада 2019 року.Реєстрація для участі у спецсесії ЄВІ триватиме протягом 7–15 жовтня 2019 року. Її вартість з особи — 495 грн. Ті, хто має диплом магістра/спеціаліста, можуть складати іспит з іноземної мови в університеті.Ціни на навчання можете знайти тут http://start.karazin.ua/page/documenty

Вітаємо переможців!

FB_IMG_1577048193619.jpg28 вересня 2019 року у Києві пройшов Молодіжний кубок України з інтелектуальних ігор. Харківська команда "Домкрат Гагаріна", у якій грають студенти групи ЕК-31 Владислав Бобров і Руслан Кальницький, студент групи ЕК-21 Антон Моісєєв, у важкій боротьбі завоювала бронзові медалі зі "Що? Де? Коли?" та друге місце у письмовій командній "Своїй грі".Бажаємо хлопцям успіхів, натхнення, легкого злету та перемог!!! Ви - найкращі❤❤❤

Першокурсники нового 2019-2020 навчального року!

Ласкаво просимо до спільноти студентів освітньої програми "Економічна кібернетика".
Успіхів!
1 kurs_2019.jpg  1 kurs_2019 (2).jpg

Привітання з ювілеєм! 💐🎁

aayancevich.jpgВід щирого серця вітаємо з ювілеєм професора, доктора фізико-математичних наук, шанованого та улюбленого всіма
Артема Артемовича Янцевича
Бажаємо міцного здоров'я і довголіття, творчого та наукового натхнення!


Кафедра економічної кібернетики та прикладної економіки

Відбувся старт вступної кампанії 2019!

abit_2019.jpgШановні абітурієнти!
Ми раді запросити Вас на економічний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
Освітньо-професійна програма «Економічна кібернетика», яка дає можливість отримати саме ті знання, які потрібні як зараз, так і через 5-6 років, коли Ви отримаєте диплом, а саме:

  • Економічна підготовка (сучасні економічні теорії, інвестиційний аналіз, податки та податкова політика, управління проектами, управління ризиком у реальному секторі економіки та ін.);
  • Економіко-математичне моделювання (прикладна економетрика, теорія інтелектуальних систем прийняття рішень, моделювання бізнес-процесів, сучасні технології моделювання економічних процесів та ін.);
  • IT-технології (корпоративні інформаційні системи, web-програмування, е-комерція, інформаційний менеджмент та ін.).
Деталі в розділах Абітурієнту та Навчальні плани
Залишились питання? 
Задавайте їх по телефону +38 (095) 032-64-25 або 
пишіть на електронну адресу 
econom.vstup@karazin.ua
Шукайте наc на Facebook та в Instagram. До зустрічі!

Чекаємо майбутніх магістрів!

Пропонуємо до уваги освітню програму "Прикладна економіка", спеціальність 051 Економіка!
Освітня програма «Прикладна економіка» розроблена в рамках міжнародного проекту TACIS TEMPUS CD_JEP-21135-2000 та відповідає програмам з прикладної економіки, яку пропонують європейські університети. Високий рівень зайнятості серед магістрів-випускників говорить про те, що програма МПЕ є конкурентоздатною та користується попитом на ринку праці, особливо серед тих роботодавців, які мають потребу у вирішенні економічних задач за допомогою моделювання та аналізу.


info-2019.jpg

GlobalLogic поділилися із студентами досвідом управління проектами за SCRUM-методологією

GL2_20_05.jpg20 травня 2019 року в межах навчальної дисципліни для магістрів "Моделювання бізнес-процесів" (доц. Ковпак Е.О.) пройшла чергова гостьова лекція фахівців компанії GlobalLogic.

Про процес SCRUM-розробки студентам розповіли Олександра Скибина і Андрій Кульшан. 

Summary_Scrum.jpg
Слухачі лекції дізналися про базові терміни SCRibing Unified Methodology, як проектні команди компанії Globallogic планують роботу в рамках "спринтів", про ролі Scrum Master і Product Owner в IT-компаніях, як функціонують процеси самоорганізації в проектній команді, як використовується абстрактна метрика оцінки складності робіт. GL1_20_05.jpgGL4_20_05.jpgGL5_20_05.jpg
Найактивніші студенти отримали пам'ятні подарунки.
Величезне спасибі команді Globallogic Education!

До уваги Бакалаврів❗️ Запрошуємо на навчання за спеціальністю 051 Економіка, освітніми програмами Економічна кібернетика та Прикладна економіка❗️

Відбіркова комісія економічного факультету для реєстрації на Єдиний вступний іспит з іноземної мови для здобуття ступеня магістра працює:

📅 з 13 травня до 3 червня 2019 року
📆 з понеділка до п'ятниці 
⌚️ з 10:00 до 15:00
🔖 (03 червня 2019 року до 18:00)
📍 в ауд. 3.24

Студентам необхідно подати наступні документи для реєстрації:
🔸копія паспорта - 3 шт.;
🔸копія ідентифікаційного коду - 3 шт.;
🔸6 фото 3х4.

Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 02 липня 2019 року. Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Допуск вступників до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку вступних випробувань. Вступник для допуску до пункту тестування має пред'явити:

1) екзаменаційний листок;
2) документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого
вказані в екзаменаційному листку);
3) запрошення-перепустку.
У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступник не допускається до пункту тестування. Вступники, які запізнилися, до пункту тестування не допускаються.
Із матеріалами єдиного вступного іспиту 2019 року можна ознайомитися за посиланням.

Взаємодія з провідними роботодавцями

foto1.jpgВзаємодія з провідними роботодавцями - одне з найважливіших завдань, що дозволяє постійно вдосконалювати знання і навички викладацького складу кафедри, впроваджувати нові інструменти моделювання та аналізу в лабораторних роботах, сприяти працевлаштуванню студентів і випускників кафедри.
yarmarka.jpg
Наші студенти мають можливість отримувати актуальну інформацію про вакансії провідних роботодавців України: Globallogic, G5 Games, Gameloft, PWC і ін. Щорічно наші студенти відвідують унікальний майданчик для прямої комунікації з роботодавцями - Ярмарок вакансій Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Найкращі студенти отримують рекомендації від кафедри і можуть почати працювати за фахом уже під час магістратури.
nbu.jpg
Щороку студенти ІІІ курсу спеціалізації «Економічна кібернетика» проходять ознайомчу виробничу практику у Департаменті економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації, у Харківському регіональному фонді підтримки підприємництва, з якими у кафедри встановлено партнерські відносини.
Працевлаштуванню студентів та вибору ними конкретного сегменту на ринку праці сприяє активна участь студентів в заходах та конкурсах від роботодавців. Так, навесні 2019 р. команда магістрантів кафедри підготувала власний проект в рамках конкурсу «Кейс від НБУ: Банк майбутнього».

Домовленості про співпрацю з компанією Globallogic дозволяють нам регулярно проводити гостьові лекції за участю представників компанії для студентів кафедри про сучасні інструменти роботи аналітика (такі лекції пройшли у жовтні 2018 р., березні та травні 2019 р.), а викладацький склад кафедри, в свою чергу, відвідує відкриті заходи компанії Globallogic.

GL_1.jpgGL_2.jpgGL_3.jpg

Кафедра продовжує приймати гостей з Іспанії

Партнерські відносини кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки з університетом Барселони розвиваються. Поряд з регулярними стажуваннями студентів і викладачів кафедри в Барселоні, кафедра приймає гостей з Іспанії. Так, 7 травня на кафедрі пройшла гостьова лекція Жерма Бела (Germà Bel) з університету Барселони. Тема лекції: «Public vs Private: Some theoretical insights».

lec-1.jpglec-2.jpg
lec-3.jpglec-4.jpg

Ми проводимо гостьові лекції такого формату, щоб їх могли відвідати студенти будь-яких курсів та аспіранти кафедри. Зустрічі з зарубіжними вченими - це не тільки можливість дізнатися про сучасні наукові дослідження, але і шанс надихнутися на дослідження власні, в тому числі в рамках магістерських дипломних проектів.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18