ua / en

Новини

Онлайн семінар з обговорення освітніх програм

pic_1.png28 березня 2023 року за ініціативою кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки Каразінського університету
відбувся 💻 онлайн семінар з обговорення освітньо-професійних програм
  • «Економічна кібернетика» (бакалавр, магістр)
  • «Прикладна економіка» (магістр)
В семінарі взяли участь представники роботодавців, випускники, студенти, науково-педагогічні працівники кафедри. В ході дискусії відбувся обмін думками, оцінками щодо змісту програм, обговорено пропозиції та побажання. У цілому, учасники семінару, зокрема стейкхолдери позитивно оцінили освітні програми, підтвердили їх актуальність з точки зору вимог ринку праці.

ОГОЛОШЕННЯ!!!👩‍💻👩‍🏫 Онлайн-зустріч з кафедрою!!

🤝 Знайомство з освітньою програмою "Економічна кібернетика" спеціальності 051 Економіка
👉 Кому і чому варто обрати "Економічну кібернетику"?
Додатково:
✍️ Підготовка до реєстрації на НМТ: алгоритм дій вступника

Коли❓  30.03.2023 (четвер), ⏰ 15:30 (Київ), 💻 Zoom 

Посилання на конференцію Zoom буде доступне після реєстрації за формою

Приєднуйся до групи Telegramcyber_karazina

Кібернетика це наука та мистецтво управління. Економічна кібернетика стосується будь-яких сфер діяльності, де потрібно аналізувати економічні або фінансові дані, моделювати та прогнозувати результати, обґрунтовувати прийняття рішень.

  • Формула нашої програми: Економіка + Моделювання + ІТ = Висока зарплата

Багаторічний досвід підготовки фахівців з цього напрямку (майже 50 років) свідчить, що наша програма забезпечує потужний старт нашим випускникам 👩‍🎓🧑‍🎓 у різних сферах, наприклад:

🏦 в банках: Михайло Бойко - керуючий Харківською філією АТ «УкрЕксімбанк»;
💻 в ІТ компаніях:Микола Акулов - PhD, Lead Product Manager, компанія Natural Motion (Zynga);
Роман Ханчич - Soft Engineer, компанія Google;
💰в бізнесі:Олег Кононов - PhD, директор ТОВ Мехатроніка.

Маєш диплом бакалавра? Бажаєш мати класну спеціальність та високі доходи?

Пропонуємо освітню програму

«Економічна кібернетика» - практичне поєднання знань з економіки, ІТ, моделювання та аналізу даних.

Приклади кар'єрних досягнень наших випускників 👩‍🎓🧑‍🎓:

💰в бізнесі:Олег Кононов - PhD, директор ТОВ Мехатроніка;
🏦 в банках: Михайло Бойко - керуючий Харківською філією АТ «УкрЕксімбанк»;
Данил Меркулов (випуск 2002 р.) - керівник відділу private/premium banking JSC Ukreximbank;
💻 в ІТ компаніях: Акулова Ганна - PhD, Principal Lead Monetization Designer, компанія Ekipa 2 d.o.o. (Outfit7 subsidiary);
Роман Ханчич, Soft Engineer, компанія Google;
👩‍🏫 в освіті:Вікторія Вернон - PhD, ass. prof., State University of New York.

Маєш диплом бакалавра? Бажаєш мати магістерський диплом економіста та обійняти з часом керівну посаду і мати високі доходи?

Пропонуємо магістерську програму 

«Прикладна економіка» (першу відкриту магістерську програму Європейського зразку в Україні), що формує поглиблені знання з економіки, ІТ, моделювання та аналізу даних.

Диплом магістра з Прикладної економіки підтвердить статус універсального фахівця, який має не тільки економічні знання, але й володіє практичними навичками моделювання та аналізу даних, які необхідні в економіці, бізнесі, інших галузях.

Приклади кар'єрних досягнень наших випускників 👩‍🎓🧑‍🎓:

💰в бізнесі:Ігор Антонов - Global Product Director ТОВ "Геймлофт" (Gameloft, KHA studios);
🌎👨‍🏫 міжнародній освіті та науці: Антон Дек - Research Affiliate / Digital Tools Lead at Cambridge Centre for Alternative Finance, Judge Business School, University of Cambridge; Co-founder at Trementum Analytics.

Наша група в телеграм! Приєднуйся!

telegram.pngАбітурієнти та всі, хто цікавиться економічною кібернетикою чекаємо в групі Telegram 

Переможної нам весни! 💙💛

vesna1.jpg

📝ОФІЦІЙНИЙ демонстраційний варіант НМТ-2023 із математики!

Міжнародна конференція «NEWKRAINE: ВІДБУДОВА УКРАЇНИ В ЄВРОПІ, ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ» Лодзь (Польща) 24-25 листопада 2022 р.

foto_konf.png

24-25 листопада 2022 р. на економіко-соціологічному факультеті Лодзького університету (Польща) відбулась Міжнародна конференція «NEWKRAINE: відбудова України в Європі, що змінюється», в якій взяли участь понад 400 учасників з різних країн. Співорганізатором конференції був Українсько-Польський академічний центр науки та культури Каразінського університету.
Під час урочистого відкриття учасників і організаторів конференції привітала ректор Каразінського університету проф. Тетяна Кагановська. На пленарному засіданні виступили колишні посли Польщі в Україні Яцек Ключковський та Ян Пєкло.
Секції конференції проходили в формі 8 панельних дискусій: Discussion on Financing Ukraine's Reconstruction: Trade & Investments; Агросектор України: можливості та перспективи; Integrating Ukraine into the EU Energy Market; Українська міграція і відбудова країни; Репарації та відповідальність за воєнні злочини; Воєнна травма та способи її подолання; Урбаністика та регіональний розвиток.
Модератором дискусії «Агросектор України: можливості та перспективи» виступила зав. каф. економічної кібернетики та прикладної економіки д.е.н., проф. Тамара Меркулова.
В ході дискусії обговорювались теми:
  • Сільське господарство України в умовах війни: виклики, загрози та можливості (к.е.н., проф. Марина Негрей, Швейцарський федеральний технологічний інститут; Національний університет біоресурсів і природокористування України);
  • Від національної аграрної політики України до спільної аграрної політики ЄС (Голова ревізійної комісії Всеукраїнської Громадської Спілки "Асамблея аграрних палат України" Владислав Сергієнко; д.е.н, проф. Наталія Максишко, Запорізький національний університет);
  • Агробізнес в умовах війни: рентабельність чи патріотизм (д.е.н., проф. Світлана Кушнір, Запорізький національний університет; Сергій Вернігор, ФГ "Надія-Агро V").
Активну участь в обговоренні взяли також Микола Мороз (Міністерство аграрної політики України) і Віталій Крупін (Інститут розвитку села та сільського господарства ПАН).Всього в роботі секції взяли участь понад 45 учасників, у тому числи викладачі кафедри і студенти-кібернетики.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19