ua / en

Новини

Дисертація Кононової Катерини Юріївні на тему "Моделювання еволюційних процесів в інформаційній економіці" (науковий консультант - професор, доктор економічних наук Меркулова Тамара Вікторівна) подана на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.11 - математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.
Захист дисертації відбувся 31 березня 2017 р. о 10:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.07 у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Міністерства освіти і науки України за адресою: 03057, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Міністерства освіти і науки України за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г, к.601.

zachyst-1.JPG

Відбулася зустріч з учнями 10-х класів

Колектив кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки організував зустріч з майбутніми абітурієнтами, учнями 10-х класів. Викладачі та студенти відкрили заслону таємниць економіко-математичного та імітаційного моделювання школярам.
 
meet-1-28-03-2017.jpg    meet-2-28-03-2017.jpg

Современные проблемы моделирования социально-экономических систем

7-8 апреля 2017 года состоится IX МЕЖДУНАРОДНАЯ НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКАЯ ИНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦИЯ «Современные проблемы моделирования социально-экономических систем». По результатам конференции будут изданы тезисы конференции и монография.

У рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених: «Проблеми та тенденції стабілізації соціально-економічного розвитку» на кафедрі було проведено секційне засідання 22.03.2017 р.

Керівник - Меркулова Т.В., д.е.н., професор, завідувач кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки.

Секретар - Зубова В.В., викладач кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки.


Зустріч з представниками компанії AB InBev!

13 березня 2017 року відбулася зустріч студентів 4-5 курсів кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки з представниками компанії AB InBev. Представник компанії - Федосєєва Ірина, випускниця 2006 року нашої кафедри. Кафедра радо вітає колишніх випускників, зокрема як працевдавців, які звертаються до нас у пошуках кваліфікованих економістів-аналітиків!
AB InBev-1.jpg  AB InBev-2.jpg

Запрошуємо студентів 4-6 курсів відвідати зустріч з представниками компанії "САН ІнБев Україна"!

ABInBev PowerPoint Template.jpg

Лекція Бенедикта Херрманна «Децентралізація в Україні: досвід для Європи?»

herrmann.jpgВикладачі кафедри та студенти відвідали лекцію члена Групи підтримки України (Європейська Комісія) Бенедикта Херрманна з теми «Децентралізація в Україні: досвід для Європи?», яка відбулася 7 березня 2017 року Харківський національний Університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Інновації: наука, бізнес, державна підтримка бізнесу»

Час та місце проведення:

28 грудня 2016 року, 15:00
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна,
майдан Свободи 4, Малий конференційний зал, ауд.2-49

Більш детальну інформацію дивіться в інформаційному листі.

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

merk-60.jpgКолектив кафедри, студенти спеціальностей "Економічна кібернетика" та "Прикладна економіка" вітають завідувача кафедри Меркулову Тамару Вікторівну з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров'я та творчої наснаги!

З 21 жовтня на економічному факультеті Каразінського університету перебувала делегація класичного університету м. Лодзі (Польща) на чолі з проректором з питань міжнародного співробітництва професором Павлом Старостою.
vizit-polyaki-oct-2016-1.jpg

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12