ua / en

Запрошуємо вас до вступу на освітню програму «Економічна кібернетика» (спеціальність 051 «Економіка», рівень Бакалавр)!

Кому і чому варто обрати цю програму?

  1. Ця програма для тих, хто бажає стати економістом нового покоління: поєднання економічних знань з методологією системного аналізу, інструментарієм моделювання економіки та бізнес-процесів, аналізу даних, сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями.
  2. Для тих, хто ще не визначився остаточно що обрати, - економіку, ІТ, чи інші сфери - поглиблена підготовка з математики, ІТ, навички програмування відкривають широкі можливості продовження освіти, підвищення кваліфікації, опанування інших спеціальностей. Подібні навички зараз потрібні всюди.
  3. Різноманітні можливості працевлаштування: саме за рахунок унікального поєднання знань та вмінь випускник отримує переваги на ринку праці і зможе знайти роботу в різних сферах економіки, фінансів та бізнесу.
  4. Економічна кібернетика є спеціальністю, яка користується високим попитом і може гарантувати стабільну кар'єру, тому що знання та навички, які ми надаємо, будуть затребувані ще багато років, а з розвитком цифрових технологій набудуть ще більшої цінності.
«Економічна кібернетика» базується на трьох «китах»: економіка, моделювання та комп'ютерні технології. 
Відповідно, навчальна програма складається з блоків: 
  • економічна підготовка (мікро-, макроекономіка, фінанси, менеджмент, маркетинг, міжнародна економіка, фінансовий аналіз та ін.);
  • моделювання та аналіз даних (математика, теорія ймовірностей, статистика, економетрика, інтелектуальні системи аналізу даних, моделювання економіки та бізнес-процесів, управління проектами тощо);
  • комп'ютерні технології (інформатика і програмування, корпоративні інформаційні системи, web-програмування, е-комерція та ін.).
В сучасних складних умовах ми готові працювати дистанційно. Це не завадить навчанню і не знижує якості підготовки, тому що програма заснована на сучасних цифрових технологіях і програмних продуктах, які застосовуються у навчальному процесі та комунікацій.

 

« назад