ua / en

Кафедра співчуває

22 квітня 2021 року пішов із життя

Віталій Григорович Михайленко, кандидат фізико-математичних наук, професор кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Все життя Віталія Григоровича, починаючи зі студентства, пройшло в Каразінському університеті. Випускник механіко-математичного факультету за спеціальністю математик-обчислювач, він був учнем академіка В. О. Марченка. Багато років викладав на рідному факультеті, виконуючи відповідальну організаційну роботу в університеті.

З 1971 року Віталій Григорович працював на економічному факультеті. Двічі - з 1971 по 1981 р. та з 2000 по 2008 р. - він очолював кафедру економічної кібернетики, енергійно сприяючи розвиткові цього напряму в українській економічній науці.

Віталій Григорович був справжнім патріотом університету. Усі свої знання, досвід, душу і натхнення він віддавав служінню високій місії професора університету. Багато поколінь студентів пам'ятають його яскраві лекції з вищої математики, змістовні практичні заняття, його уроки академічної доброчесності, відповідальність і доброзичливість, вимогливість і батьківське ставлення до студентів.

Він був високопрофесійним викладачем, умілим керівником, доброзичливим колегою, щирою та відвертою людиною.

Ми висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким професора Михайленка з приводу непоправної втрати.

Світла пам'ять про Віталія Григоровича Михайленка назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав.

« назад