ua / en

Запрошуємо на навчання в магістратурі!

Магістерська програма «Економічна кібернетика» формує ґрунтовні професійні знання та здібності економіста-аналітика. Навчальний план направлений на поглиблення навичок аналіз даних та економічної інформації, моделювання та прогнозування економічних процесів, управління бізнес-процесами.

Магістерська програми «Прикладна економіка». Навчальний план орієнтований на формування знань та оволодіння практичними навичками з прикладної економ, моделювання бізнес-процесів, методів прогнозування, інвестиційного аналізу. У студентів, які не мають базової (бакалаврської) економічної освіти з'являється унікальна можливість за 1 рік 4 місяці отримати диплом магістра економіки, придбавши професійне право працювати економістом-аналітиком. Завдяки цьому програма користується популярністю у випускників технічних, природничо-наукових і гуманітарних спеціальностей.
Специфіка магістерської програми «Прикладна економіка»: підготовлена провідними фахівцями шести університетів України, Греції та Великобританії в рамках міжнародного проекту комісії Євросоюзу TEMPUS TACIS CD_JEP-21135-2000 «Нова економічна спеціальність для класичних університетів України». На сьогодні навчання розраховане на 1 рік 4 місяці.

« назад