ua / en

Вітаємо!!!

26 квітня 2019 р. на базі ННІ ЕММБ відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт за спеціалізацією "Економічна кібернетика" (засновник конкурсу Міністерство освіти і науки України).

Переможцем конкурсу серед магістерських дипломних робіт стала робота випускника нашої кафедри Коваля Бориса Сергійовича на тему "МОДЕЛЮВАННЯ ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКІВ МІЖ ДОВІРОЮ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМИ ПОКАЗНИКАМИ" (науковий керівник д.е.н., проф. Меркулова Т.В.).


Про дипломну роботу: робота присвячена виявленню і кількісній оцінці взаємозв'язку різних індексів довіри між собою і з соціально-економічними показниками. Представлені результати вирішення наступних завдань: проведено огляд дефініцій, показників і методів дослідження довіри; сформульовані робочі гіпотези дослідження; здійснено вибір факторів, пов'язаних з індексами довіри; проведено кластерний аналіз взаємозв'язку між окремими індексами довіри і соціально-економічними показниками; розроблена нейронна мережа для моделювання загального індексу довіри.

Інформація про конкурс - за посиланням http://web.kpi.kharkov.ua/emmb/ru/vseukrainskij-konkurs-diplomnyh-rabot-upravlenie-personalom-i-ekonomika-truda-i-ekonomicheskaya-kibernetika/

 

« назад