ua / en

П’ята міжнародна науково-практична конференція «Теорія і практика фінансових перетворень в умовах посилення взаємозалежності національних економік»

14-18 грудня 2010 року відбулась п’ята міжнародна науково-практична конференція  «Теорія і практика фінансових перетворень в умовах посилення взаємозалежності національних економік» в м. Кельн (Німеччина).

У конференції взяла участь завідуюча кафедрою економічної кібернетики та прикладної економіки  Меркулова Тамара Вікторівна (доповідь «Методи експериментальної економіки в податкових дослідженнях»).

Серед учасників були такі відомі фахівці у галузі фінансів та оподаткування України як Варналій З.С. ( д.е.н., проф.), Онишко С.В. (д.е.н., проф.), Тарангул Л.Л. (д.е.н., проф.), Корнєєв В.В. (д.е.н., проф.), Луніна І.О. (д.е.н., проф.),  Вожжов А.П. (д.е.н., проф.), Пасічник Ю.В. (д.е.н., проф.), Примостка Л.О. (д.е.н., проф.), Диба М.І. (д.е.н., проф.).

На секційних засіданнях були розглянуті наступні питання: еволюція поглядів та сучасні теорії глобальних фінансових реформ, фінансові перетворення в умовах економічної інтеграції, світова фінансова інфраструктура та фінансова безпека, взаємодія національних фінансових систем у єдиному правовому просторі.

Прийом учасників конференції відбувся в історичній ратуші м. Кельн та розпочався привітальними словами міського голови м. Кельн пана Ганс-Вернера Бартш.

За результатами конференції у науковому електронному фаховому виданні «Збірник наукових праць Національного університету державної податкової служби України» та деяких іноземних виданнях будуть опубліковані статті та тези наукових доповідей.

« назад