ua / en

BOC Information Technologies Consulting

5-11 вересня у м. Відень (Австрія) тривала 15-та Зустріч стратегічних партнерів  «BOC Information Technologies Consulting» (ВОС), організована компанією ВОК та Віденським університетом.

У зустрічі, яка проходила у Залі Наук (Aula der Wissenschaften), прийняла участь доцент кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки Т.В. Біткова.

Програма включала пленарні та секційні доповіді, а також стендові консультації, присвячені програмним продуктам  компанії.

Під час зустрічі з представниками Віденського університету та Варшавського відділень BOC відбулося знайомство з програмними розробками компанії ВОС та вивчення можливостей їх застосування в академічних цілях. Зокрема, аналізувалися можливості пакету прикладних програм ADONIS (моделювання бізнес-процесів) та ADOlog (моделювання ланцюгів постачань), перспективи їх впровадження у навчальний процес.

Великим досягненням ділової поїдки стала домовленість із представниками Варшавського відділення компанії про надання кафедрі економічної кібернетики та прикладної економіки ХНУ імені В.Н. Каразіна ліцензійних версій пакетів ADONIS та ADOlog.

По закінчені зустрічі відбулися екскурсія Віднем та урочиста вечеря у палаці Нідеростеррайх.

« назад